Procesní plánař/-ka junior

Náplň práce:

  • Funkční plány, časové diagramy
  • Pneumatické plány, plány chladicí kapaliny
  • Spolupráce a komunikace s dodavateli a klienty
  • Spolupráce s dalšími odděleními podílejícími se na zpracování projektu

Požadavky:

  • SŠ / VŠ
  • Základní znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
  • Znalost MS Office
  • Znalost SW Microstation nebo Process Designer výhodou (není podmínkou – možnost zaškolení)
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost, ochota učit se novým věcem
  • Vhodné i pro ženy

Nabízíme:

  • zajímavé a perspektivní zaměstnání  s možností dalšího vzdělávání a osobního rozvoje v oblasti automobilového průmyslu
  • možnost kariérního postupu
  • práci v silné a stabilní společnosti
  • účast na zahraničních projektech
  • odpovídající finanční  ohodnocení dohodou na osobním pohovoru

Kategorie: Junior pozice
Typ úvazku: Full Time
Lokalita: Olomouc

Povolené formáty: .pdf, .doc, .docx