Konstruktér pneumatických plánů

Náplň práce:

  • pneumatická schémata a funkční plány pro mechanická zařízení

Požadavky:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Praxe a zkušenosti s tvorbou pneumatických schémat a znalost pneumatických prvků podmínkou. Pro představu se jedná o zapojování pneumatických komponent v závislosti na funkci mechanického zařízení, kde se používají např. pneumatické jednotky, škrtící, zpětné a přepouštěcí ventily aj. Výstupem je vytvoření pneumatického plánu pro dané zařízení.
  • Znalost a orientace v technické výkresové dokumentaci (výhodou)
  • Základní znalost německého nebo anglického jazyka (výhodou)
  • Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • Zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání a osobního rozvoje v oblasti automobilového průmyslu
  • Možnost karierního postupu do vedoucí pozice řízení projektu
  • Práci v silné a stabilní společnosti
  • Účast na zahraničních projektech
  • odpovídající finanční  ohodnocení dohodou na osobním pohovoru
Lokalita: Olomouc

Povolené formáty: .pdf, .doc, .docx