IT technik

Náplň práce:

  • Podpora uživatelů
  • Správa pracovních stanic, notebooků a serverů
  • Instalace programů a nástrojů využívaných v automobilovém průmyslu a konstrukci
  • Správa a zabezpečení firemní sítě
  • Jednání s dodavateli a zákazníky
  • Pravidelná kontrola bezpečnosti, aktualizací a dokumentace

Požadavky:

  • Pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe
  • Kladný vztah k informačním technologiím
  • Základní znalost operačních systému Windows a Linux
  • Základní znalost práce s počítačovými sítěmi
  • Chtít učit se pracovat s méně standardními programy a nástroji využívanými v automobilovém průmyslu a konstrukci
  • Znalost anglického jazyka
  • Odolnost vůči stresu
  • Loajálnost
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • zajímavé a perspektivní zaměstnání v oblasti automobilového průmyslu
  • práci v silné a stabilní společnosti využívající moderní technologie
  • moderní pracovní prostředí
  • zaměstnanecký systém benefitů

Kategorie: Junior pozice
Typ úvazku: Full Time
Lokalita: Olomouc

Povolené formáty: .pdf, .doc, .docx