Asistent/Asistentka

Náplň práce:

  • administrativní podpora projektových týmů
  • komunikace se zahraničními obchodními partnery
  • příprava podkladů pro jednání a porady, zpracování zápisů z nich
  • ​organizování pracovních cest
  • zápisy z jednání
  • příprava podkladů pro účetní, kancelářskou, provozní, projektovou a odbornou činnost
  • zajištění překladů, podpora tlumočení při jednáních
  • organizace návštěv zákazníků, komunikace s obchodními partnery, péče o návštěvy

Požadavky:

  • SŠ / VŠ vzdělání strojního zaměření výhodou
  • výborná znalost MS Office
  • znalost NJ slovem i písmem
  • komunikativní znalost Aj výhodou
  • Praxe s administrativní činností výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání a osobního rozvoje v oblasti automobilového průmyslu
  • práci v silné a stabilní společnosti využívající moderní technologie
  • moderní pracovní prostředí
  • účast na zahraničních projektech
  • zaměstnanecký systém benefitů

Kategorie: Junior pozice
Typ úvazku: Full Time
Lokalita: Olomouc

Povolené formáty: .pdf, .doc, .docx